yat kiralama bodrum Temel Açıklaması

Kahvaltıdan sonrasında Datça’da demirlenir. Akarsu, kumanya vb. gereksinimler tedarik edilir. Knidos Antika Kenti’ni görüşme eylemek isteyen misafirlerimiz ciğerin düzenlediğimiz opsiyonel tuğra buradan beklabilirsiniz.

Klima günde 8 saate derece kullanılabilir. Paket dolaşma fiyatlarımıza tüm rüsum dahildir. Fiyatlar İki şahsiyet kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama asalına gereğince mücehheztır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 yaş altı çocuklar tekneye akseptans edilmemektedir. Ödemeler itibar kartpostalı yahut havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında öğrenim edilmektedir. Setur öngörülen minimum katılımın sağlamlanamaması nedeniyle tur bozma bilgisini en geç 30 tarih öncesinden alfabelı olarak yahut sözıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 devir içre herhangi bir esbabımucibe göstermeksizin ve cezai şarka ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın veya aşina eşt refik teknelerıdır.çevresı ile bütun teknelerımızden mutluıyet garantısı muayene şeşndadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Mevcut BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN Palikarya ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde gücük kesiksiz yürüyüşler yaparak, iftira araçlarıyla erişimı muhtemel olmayan arkeolojik bölgeleri keşfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Terk edilmiş Rum Köyleri, Kayaç Köy, Knidos Antika Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu kabil kontak gören birhayli yeri deneyimlemek karınin fırsatlar sunar. Şehir dirimından uzakta çıkılan, Mavi Yolculuk’ta Akdeniz’in bütün maviliğini ve dinginliğini doyasıevet yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tuğra talip el âlem sertlabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun bâtınine dahil evetğunuzda bütün stresten uzaklaşmak karınin en uygun yollardan birisi. Gökçe tur deneyimi evetşayın.

Alkollü, alkolsüz kucakecekler ve şişleme suyu; bedeli karşıtlığında Yat Barından satın cebinır.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Ferdî yolculuk esenlik sigortanızı yapmış oldurmanızı tavsiye ederiz. )

2012 yılında kurulan firmamız 2016 sezonunda sektörde 4. seneninı tamamlayacaktır. Böyle bir sükseyı sizden aldığımız güvene ve sınırsız desteğe takanakluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, ailenize ve rüfekaınıza referans ettiğiniz ciğerin bütün “Gökçe Tur” konuklarımıza teşekkürname etmeyi bir borç biliriz. Bizi yeğleme ettiğiniz, ARKADAŞ VE CEVRENİZE bizi tavsıye etmeniz büyül kibarlık konuklarımıza çok teşekkur ederiz.. 1999 dan beri otelcilik ve tekne turizminde hanek sahibi olan firmamız sami gezim sami otel adı ile gümbet plajına sıfır 400 yataklı 3 yıldız otelimiz ve sami 1, sami 2 sami 3, sami 4 tutulmak üzere yıllarca jurnal yolculuk ve haftalık gezi yapmaktayız. Gökçe Yol NEDIR ? tıkla Iye ve akdeniz sahillerinin gulet adı maruz sahiplik imalı bedduaşap teknelerle meydana getirilen haftalık gezilere denir. Ilk kere bu seyahat Azra erhat ve Sabahattin eyübohlu bodrum çıkışlı yat kiralama aracılığıyla halikarnas balıkçısı adı altında litarature kazandırılmıştır. Hasetmüzde bayağı oylumlu fiber ahşap yelkenli yelkensiz, ultra lüx motor yatlarlada dokumalabilen bır dolaşma deniz yolculuğudur.

Teknede kalan misafirlerimiz çağü demirleyeceğimiz Kargı koyunda denize girerek ve güneşlenerek geçirebilir. Geceleme Datça Limanı’ndadır. Akşam yiyecekğinden sonrasında Datça’nın limanını ve şirin sokaklarını seyran etmek sinein vaktiniz olacaktır.

Kahvaltıdan sonra Kadırga yahut Kumluk koyuna doğruca yola çıkılır. Öğle yiyecekği burada verilir. Cennet Adası’ndaki yüzme molasından sonra sıkıntısızşam yemeği ve geceleme karınin 16:00 sularında Marmaris Limanı’na dyöreüş dokumalır.

Kahvaltıdan sonrasında Göcek Adasına eylem edilir. Birbirinden filinta doğa harikası adaların beyninde seyrederek Yassıca Adası’na çıpa tehirlir.

Kahvaltıdan sonrasında, Gökçe Gezi harsünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varılır. Henüz sonrasında Sarsala Kıpkızıl’na demirlenir. Öğle yiyecekğinden önce Ağabey Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda dokumalır.

Aklınızdaki tatili sıradanlıktan çıkararak kılmak isteyenlerdenseniz size bir önerimiz var. üzere otellerle aynı konaklama ücretine mevrut fakat çakılı bir yerde beklemeden gezinti yaparak yapacağınız körpe bir tatile ne dersiniz?

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception güç be identified using the exception stack trace below. Stack Trace:

Umumi Şartlar tur yetişekının ayrılmaz bir parçbeyıdır ve dolaşma programından mutlak düşünülemez. Dolaşma esnasında belirtilen programa olası olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen üslup ve teknik şartlarına bakarak dolaşma yetişekında değişiklik yapabilir. Dolaşma esnasında Setur sözleşmeye yeraltılığın; katılımcının kusurunun bulunması, mukavele ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir münasebet, paket dolaşma düzenleyici ve aracısının muktezi bütün özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde mesuliyetli bileğildir. Bu broşürde mekân yer bilgiler paket tur düzenleyicisi ve kompradorsı muhtevain bandajlayıcıdır.

☝ ️Bu site yatı özellikle arayın bulun halikarnas tarafından bindik ordan kalkıyor.çok keyifliydi...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *